Usługi

Poznaj najczęściej wykonywane przez naszą firmę usługi

Wymiana szyby przedniej w samochodzie osobowym

Wymiana szyby przedniej, bocznej lub tylnej w samochodzie osobowym lub dostawczym

Na terenie Krakowa i najbliższych okolic prowadzimy serwis auto szyb z dojazdem do klienta, lub naprawie w naszej firmie.

Wymiana szyby przedniej w autobusie lub autokarze

Naprawa i wymiana szyb czołowych to nasza główna działalność. Posiadamy mobilne ekipy serwisowe, dzięki czemu możemy wykonać usługę bezpośrednio u klienta.

Wymiana szyby tylnej w autobusie

Wymiana szyby bocznej lub tylnej w autobusie lub autokarze

Uszkodzenie szyby bocznej to częsty przypadek. Nie musisz się martwić. Możemy Ci pomóc, mamy bardzo wiele szyb bocznych dostępnych od ręki.

Regeneracja szyb bocznych w autobusie

Regeneracja szyb bocznych

Jeżeli w Twoim autobusie zaparowały boczne szyby, możemy temu zaradzić. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w regeneracji szyb bocznych, zespolonych.

Przyciemnianie szyb bocznych w autobusach

Jako pierwszy serwis szyb autobusowych rozpoczęliśmy wiele lat temu przyciemnianie szyb bocznych w autobusach. Do tej pory wykonaliśmy bardzo wiele takich usług. Przyciemnienie szyb to przede wszystkim większy komfort dla pasażerów jak i również oszczędność na paliwie.

Naprawa szyby przedniej (nawiercanie)

W naszych siedzibach oraz w niedalekiej odległości świadczymy usługi związane z naprawą (nawierceniem) niegroźnych uszkodzeń szyb przednich. Wiele uszkodzeń da się naprawić jeśli uda się to wykonać zaraz po zdarzeniu.

Działamy na rynku od ponad 15 lat. Mamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze dużych firm świadczących usługi na terenie Polski jak i Europy. Wymieniamy szyby w autobusach w formie serwisu 24/h z dojazdem do klienta. Odległość nie stanowi dla nas problemu. Przemierzyliśmy Europe w szerz i wzdłuż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy dostępne wszystkie możliwe szyby jakie występują w autobusach. Jeśli jakaś szyba nie jest już produkowana, możemy ją sami wyprodukować dzięki współpracy z producentami szkła.

Autoszyby czyli szyby do samochodów osobowych, busów i samochodów ciężarowych

Przenieśliśmy swoje doświadczenie z montażu szyb autobusowych i autokarowych na trochę mniejsze pojazdy. Stosując tą samą chemię i doświadczenie możemy zaproponować Państwu doskonałą jakość usług.